2013. október 17., csütörtök

Kőműves szakemberek - Hollandiai munkavégzés (PBS-3615)

A pozíció leírása:
Ipari kemenceépítésben jártas Kőművest keresünk az egyik hollandiai ügyfelünkhöz.

Feladatkör, felelősségek:
• komplett ipari kemence építése (tégla alap lerakása, belső burkolat kialakítása, meszelés, mázolás)

• ASTM C71 anyag ismerete és ezzel való munkavégzés

• 538°c •os vagy több hő leadására képes kemence építése

• tradicionális technikák és a modern kemence építési technikák ismerete elvárás

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:
• 3 év releváns tapasztalat

• kommunikációképes, min. középszintű angol nyelvtudás

• önálló munkavégzés

• a munkához való pozitív hozzáállás

• B kategóriás jogosítvány

Előny:

• egyéb könnyű vagy nehéz gépkezelői jogosítvány

Nyelvtudás:
Kommunikációképes, min. középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:
Megbízónk közepes méretű, 20 éves múltra visszatekintő vállalat Tilburg közelében. A kemence építésben a cég vegyíti a tradicionális technikákat a legújabb eljárásokkal.

Amit ügyfelünk kínál:

• hosszú távú munka

• kedvező munkafeltételek

• 12 € (bruttó) órabér

• egészségügyi biztosítás

• személyes kijelölt kapcsolattartó minden munkavállaló részére

• szállás a cég ingatlanjaiban biztosított

Jelentkezését, önéletrajzát az info@pbs-job.hu e-mail címre várjuk a pozíció megnevezésével.

Please send your applicaton and CV with the name of the position to our e-mail address: info@pbs-job.hu

Forrás:allas.monster.hu