2013. október 13., vasárnap

Bőrdíszműves - Hollandiai munkavégzés (PBS-3612)

Ország: Hollandia

A pozíció leírása: Bőrtáskák, bőrövek készítése és díszítése

Feladatkör, felelősségek:
• bőrtáskák
• bőrövek varrása, szegecselése, lyukasztása

• modellrajz, műhelyrajz( gyártmányrajz), műveletrajz alapján történő munkavégzés

• késztermékek (táskák, övek) hímzése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat,végzettség:

• kommunikációs szintű angol nyelvtudás

• 2-3 év releváns tapasztalat

• önálló munkavégzés

• a munkához való pozitív hozzáállás

• B kategóriás jogosítvány

Nyelvtudás:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:
Dinamikusan fejlődő kis manufaktúra, főleg táskák és övek készítésével foglalkozik.

A munkavégzés helye: Tilburg Hollandia.

Amit megbízónk kínál:

• hosszú távú munka

• kedvező munkafeltételek

• 8.87€ bruttó órabér

• egészségügyi biztosítás

• személyes kijelölt kapcsolattartót minden munkavállaló részére

• partnerünk rendelkezik ingatlanokkal, itt történik az elszállásolás

• A munkába járás céges gépkocsival

Jelentkezését, önéletrajzát az info@pbs-job.hu e-mail címre várjuk a pozíció megnevezésével.

Forrás:allas.monster.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu