2013. október 30., szerda

Gyorséttermi műszakvezető Ausztriában

A FlexBase GmbH egyéni megoldásokat kínál ügyfeleinek a munkaerő-keresés és a foglalkoztatás területén. Ügyfeleink jelentős vállalkozások, minden gazdasági területen jelen vannak, és teljes bizalmukat élvezzük.

St. Pölten-be, Salzburgba és Linzbe keresünk gyorséttermi műszakvezetőket.

Munkakör:
- Éttermi műszakvezető
- Hatékony csapatvezetés
- Marketing-stratégiák felelősségteljes alkalmazása
- Termékek és szolgáltatások minőség ellenőrzése

Elvárásaink:
- Jó német nyelvtudás
- Gasztronómiában vagy hotelben vagy csapatvezetésben szerzett tapasztalat
- Csapatvezetés és fogékonyság
- Jó döntés- és szervezőképesség
- Felelősségtudat és lelkiismeretesség
- Energia és elkötelezettség
- A vásárlói igények és szükségletek megértése

Amit nyújtunk:
- Bejelentett munkahely Ausztriában legalább egy évre
- Munka egy stabil vállalkozásban / üzletágban
- Vonzó előrelépési lehetőség
- 3 ill. 4 hónapos fizetett felkészítő tréning
- Havi ca. bruttó 1600/1800€-s fizetés
- Vonzó jutalmazási rendszer
- Kedvező szállás és ellátási pótlékok
- Lehetőség a német nyelvtudás fejlesztésére
Munkavégzés helye:
Ausztria

flex4@profession.hu

Forrás:profession.hu