2013. október 29., kedd

Felvonószerelő - Anglia

HUNGARIA LIFT LTD
angol alapítású és székhelyű cég, munkatársat keres: Felvonószerelő munkakörbe

Pozíció leírás: Felvonók, liftek telepítése és felújítása.

Feladatok:
- A kiadott műszaki tervek alapján - önállóan - a felvonóakna beméretezése, az emelő szakszerű beszerelése (teljes installációja) a minőség garantálása mellett.
- a beépítésre kerülő személy- és teherfelvonók villamos és gépészeti rendszerének teljes modernizációja és/vagy kialakítása

Elvárások:
- Kifejezetten igazolható szakmai gyakorlat vagy referencia
- Önálló pontos, precíz munkavégzés
- Határidős munkaképesség
- Büntetlen előélet
- Utazási hajlandóság
- Angol és/vagy Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:
- Minőség és Teljesítmény alapú díjazás
- Napi étkezési hozzájárulás (Cafatéria)
- Utazási és szállástérítés (Cafatéria)
- Hűségpénz (Cafatéria)
- Kiemelkedő munkavégzés esetén továbblépési lehetőség. (csoportvezető)
- Angliai és európai munkavégzés

Jelentkezni: E-mailen a "tibor.kissw@hungarialift.co.uk" címen fényképes önéletrajzzal.

Forrás:profession.hu