2022. július 30., szombat

Szezonális munka - Zöldség betakarítás (Harvest Lettuce) – Hollandia – Oirlo (11,14 € bruttó/óra + bónusz)

A Landbouwbedrijf Geurts-Pouwels cég idénymunkára, 20 fő mezőgazdasági dolgozót keres hollandiai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (20 fő) szakképesítés nélküli munkaerő felvétel! 2022. október 22-ig!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségbetakarító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági - betakarítási munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi szezonális munkánál:

  • Legalább minimális angol vagy német nyelvismeret ajánlott, de nem követelmény

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Gyors munkatempó
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Salátafélék betakarítása, tisztítása, szortírozása, csomagolása, rakodása, rendezése
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi szezonális munkakörben:

  • A munkáltatónál 11,14 € bruttó/óra + bónusz a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 48 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosított (2 ágyas szobák), amelynek költsége: 70 €/hét (víz, gáz, villany, WIFI)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Oirlo

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További mezőgazdasági munkalehetőségek.

Hol találok még több hollandiai munkát?

Még több hollandiai munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://seasonalwork.nl/en/vacancy/75/