2022. július 10., vasárnap

Biztonsági őr állás (Sicherheitsmitarbeiter/in) – Németország – Passau

A DBS Sicherheitsdienst Straubing GmbH biztonsági őr munkatársakat keres hosszútávra, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a biztonsági őri állás esetében:

  • Szakirányú végzettség követelmény

A munkáltató által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi biztonsági őri munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a biztonsági őri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, magabiztos, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Büntetlen előélet
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Objektumvédelem, járőrözés
  • Beérkező személyek és járművek ellenőrzése
  • Figyelő és riasztóberendezések felügyelete
  • Portaszolgálat
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány (céges jármű biztosított)

A munkavégzés helye:

  • Németország – Passau

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További biztonsági őr munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=Sicherheits&r=10&_r=3370&pf=position%40Sicherheitsmitarbeiter%2Fin&searchId=f91bdedd-b93e-4279-9620-63fbaf64f599&selected=709306367&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%4015&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40QS9YbFfoLJqKbtVazjj6K&coe=searchId%40f91bdedd-b93e-4279-9620-63fbaf64f599