2022. július 10., vasárnap

Pékségi segédmunka (Helfer/in - Lebensmittelherstellung) – Németország – Harburg

A Mayer's Backstube cég segéd dolgozókat keres pékipari területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a válogató - csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi pékségi munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a segéd munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a pékségi munkálatoknál
  • Késztermékek minőségellenőrzése, csomagolása, címkézése, rakodása, előkészítése szállításra
  • Élelmiszerbiztonsági és higiéniai szabályok betartása
  • Munkaterület tisztántartása

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 20 - 40 óra/hét (Teljes vagy részmunkaidős állás, megállapodás szerint)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Harburg

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További gyári - termelési munkalehetőségek itt!

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=Hilfsarbeiter&r=10&_r=7924&pf=position%40Helfer%2Fin&searchId=9136e738-dcff-45ff-9d1d-10b58e0ae878&selected=708733355&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%407&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40qgHxDYRDCMqsb-pccWyje&coe=searchId%409136e738-dcff-45ff-9d1d-10b58e0ae878