2022. július 14., csütörtök

Szezonális munka - Alma és Körteszedés (Picking Apples and Pears) – Hollandia – Ovezande

Az Mts. Smits cég idénymunkára, gyümölcsszedő dolgozókat keres hollandiai munkavégzéssel! 2022. augusztus 15. - október 15-ig!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gyümölcsszedő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális angol vagy német nyelvismeret ajánlott, az alap munkautasítások megértéséhez

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a szezonális munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Alma és körte szedése - betakarítása, válogatása, rakodása
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkaadónál 10,67 € bruttó/óra + bónusz a kereseti lehetőség

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 45 óra/hét (6 nap/hét)

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosított a munkaterület közelében (2 fős szobák), melynek költsége: 75 €/hét (víz, gáz, villany, WIFI)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Ovezande

Az alábbi hollandiai szezonális munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További gyümölcsszedő és szezonális munkalehetőségek.

Hol találok még több hollandiai munkát?

Még több hollandiai munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://seasonalwork.nl/en/vacancy/69/