2013. augusztus 21., szerda

Hegesztőket keresünk München környékére

Nincs közvetítői díj és egyéb költségtérítés sem.

Bajor ügyfelünk megbízásából keresünk hegesztőket Münchenbe és környékére

Elvárások:
- Szakképzettség, minösítések
- Több éves tapasztalat
- Középfokú (B1-B2) német nyelvtudás
- Határozottság, megbízhatóság, pontos munkavégzés

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Németországi bejelentés.
- Versenyképes Német tarifa szerinti fizetés (IGZ)
- Napi kiküldetési hozzájárulás
- Karácsonyi pénz

Szállás: Önköltségesen biztosítva 300 EUR/Hó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el részletes és fényképes német nyelvű Önéletrajzát. A részletek mint iskolai végzettségek, munkahelyek, képesítések, vezetöi engedélyek stb nagyon fontosak. A fellelõs munkatársak érdemben csak akkor tudnak vele dolgozni ha a részletes adatok is rendelkezésre állna.

Ha nem tud fényképet beilleszteni a dokumentumba akkor csatolja azt.

Ha kérdése van vegye fel velünk a kapcsolatot:

Hungarojob
2040 Budaörs -
Budapesti ut 6.
Tel: 0036 23-610-237
Mobil:0036-70-368-4088

Forrás: aprod.hu