2013. augusztus 23., péntek

CNC Programozó 5 tengelyes megmunkáló központra

Több éves szakmai tapasztalattal a FANUC operációs rendszerek programozásában üzemeltetésében jártas CNC marógép – 5 tengelyes megmunkáló központ ismerettel rendelkező CNC programozókat keresünk az egyik ügyfelünkhöz Hollandiába!

A munkába álláshoz minden feltétel (tejleskörű ügyintézés, szállás, munkába járás gépkocsikkal) adott és biztosított, mi pedig igyekszünk mindenben a munkavállalóink segítségégre lenni.
Partnercégünk által kihelyezett helyi koordinátorok szintén mindenben a dolgozóink segítségére vannak a hollandiai tartózkodás alatt.

Munkakör leírása:
programírás
gépek szakszerű beállítása
szerszám csere
együttműködés a tervezőcsapattal a hatékony és gazdaságos gyártás érdekében
minőségi követelmények biztosítása
önálló munkavégzés

Feltételek:
FANUC operációs rendszerek stabil, magasszintű ismerete
több éves munka-tapasztalat
középszintű angol nyelvtudás
LEAN és 5S vállalat irányítási rendszer ismerete
3D CAD-CAM tervező programok magabiztos ismerete
motivált hozzáállás és alkalmazkodó készség a multikulturális környezethez
munkához való pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:
hosszútávú munka
kedvező munkafeltételek
13-15€ -s órabér
egészségügyi biztosítás Hollandiában
személyes kijelölt kapcsolattartót minden munkavállaló részére

Telefon 06 70 3418881

Forrás: aprod.hu