2013. augusztus 23., péntek

Csőszerelőket (víz-gáz) keresünk német nyelvtudással Karlsruheba

Vezeték- és csőhálózat szerelőket (víz-gáz-központi fűtés) keresünk Karlsruheba illetve Baden-Württembergben és Bajorországban végzendő projektekre. Biztos kommunikációképes német nyelvtudás szükséges, a felvételi elbeszélgetés német nyelven történik!

Feladatok
- Csőszerelési munkálatok elvégzése (víz-gáz-központi fűtés)

Elvárások
- Szakirányú végzettség
- német nyelv kommunikációs szintű ismerete
- több éves szakmai tapasztalat min. 3-5 év
- B kategóriás jogosítvány,
- Megbízhatóság
- Önálló munkavégzés
- Utazási hajlandóság

Díjazás
- órabér bruttó 12-17 EUR/óra
- túlórák emelt díjjal fizetve
- szállást a munkaadó lakásban vagy panzióban ingyenesen biztosítja, vagy a rendes bér felett plusz költségtérítést fizet, és a szállás ebből kerül levonásra

Jelentkezéshez kérjük küldje el német nyelvű önéletrajzát és a szakmai végzettséget igazoló bizonyítványa másolatát.

Közvetítői díj természetesen nincsen, közvetlenül német cég veszi alkalmazásba az új kollegáka.

Telefon 0670 654 55 62

Forrás: aprod.hu