2013. augusztus 28., szerda

Ápolókat keresünk németországi magánklinikákra!

A Work-Invest Hungary Kft. már több éve foglalkozik külföldi munkaközvetítéssel. Cégünk elsősorban Németországban, Ausztriában és Svájcban kínál álláslehetőségeket különböző szakmai területeken. Szolgáltatásunk a munkavállalók részére teljesen INGYENES! Nálunk a munkaszerződések Magyarországon előre átadásra kerülnek.

Megbízható és leinformált, németországi magánklinikák részére folyamatosan keresünk német nyelvtudással, és szakmai végzettséggel rendelkező

Ápolókat / Idősgondozókat.

Állással kapcsolatos feladatok:
- Betegápolás és idősgondozás németországi kórházakban és idősotthonokban
- Idős emberek napi ápolása, gondozása és megfigyelése
- Higiéniai feladatok ellátása
- Vérnyomás- és vércukorszint mérés
- Gyógyszeradagolás, Infúziók bekötése
- Konzultáció az orvosokkal és ápolókkal
- Az ápolással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Legalább erős alapfokú német nyelvtudás (A2)
- Ápolói végzettség (OKJ 54 vagy főiskolai, egyetemi diploma)
- Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
- Türelem és megértés a betegekkel szemben
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatszellem

Amit kínálunk:
- Megbízható és leinformált, németországi munkaadó
- Bejelentett, teljes munkaidő
- Bérezés segédápolók esetén: nettó 1.200 – 1.500 Euro/hó + túlóra és pótlékok
- Bérezés szakápolók esetén: nettó 1.600 – 2.000 Euro/hó + túlóra és pótlékok
- A szállást, és az étkezést a német munkaadó biztosítja
- Lehetőség van hosszútávú, és szezonális munkavégzésre is
- Korszerűen felszerelt intézmények
- Kulturált munkahelyi környezet, részben magyar munkatársakkal
- A munka alatt ingyenes német nyelvtanfolyamot biztosítunk
- A bizonyítványok honosítását mi végezzük
- A munkaszerződések Magyarországon előre átadásra kerülnek

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
- Fényképes, német nyelvű önéletrajz
- Végzettséget igazoló dokumentum
- Ajánlólevél (opcionális)

Amennyiben megfelel az elvárásainknak, és szívesen dolgozna egy fejlett, nyugati országban, örömmel várjuk jelentkezését.

Work Invest Hungary Kft
Telefon 36 30 237 93 85

Forrás:aprod.hu