2023. március 11., szombat

Szezonmunka - Spárga betakarítás (Erntehelfer/innen - Spargel) – Németország – Heiligengrabe

Az Agrargenossenschaft Blesendorf - Zaatzke eG idénymunkára, betakarító dolgozókat keres németországi munkavégzéssel! 2023. június végéig!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségbetakarító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi idénymunkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret ajánlott, az alap munkautasítások megértéséhez

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Alkalmanként hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Spárga szedése - betakarítása, válogatása, tisztítása, ládákba rakodása, rendezése
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően

A cég részéről felkínált munkabér összege az alábbi szezonális munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 12,00 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Napi 4 - 6 óra

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Heiligengrabe

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További mezőgazdasági munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=ernte&r=10&searchId=63d84c87-0b8e-4901-bfc3-f985623ed3d5&selected=771377108&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%4013&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40xDeNiGDm8hIEK_PfDSsc2&coe=searchId%4063d84c87-0b8e-4901-bfc3-f985623ed3d5