2023. március 11., szombat

Gombaválogatás - Csomagolás (Kommissionierer/innen) – Németország – Heilbronn

A Pilzland Vertriebsgesellschaft GmbH árucsomagoló dolgozókat keres hosszútávra, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés az áruválogató állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló raktári - csomagoló munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi raktári munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret elvárt, amely a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a komissiózó munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző gombafélék komissiózása, minőségellenőrzése, osztályozása, tisztítása, csomagolása, címkézése, rakodása, előkészítése szállításra
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Heilbronn

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További betakarítási és szezonális munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=2&pk=4997255_6_d4ce8c99-291d-4be5-80b5-0837904&x_string=2023-02-24T16:52:12