2023. március 5., vasárnap

Tejipari munka - Sajtcsomagolás (Mitarbeiter/in Käserei) – Németország – Altusried

A Hueber Personaldienstleistungen GmbH válogató - csomagoló dolgozókat keres tejipari területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés az árucsomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló termelési munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak!

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi tejipari munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a komissiózó munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Sajtfélék ellenőrzése, méretre vágása, csomagolása, címkézése, rakodása, előkészítése szállításra
  • Élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírások betartása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 05.00 - 13.00 / 13.00 - 21.00 / 21.00 - 05.00

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Altusried

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További válogató- csomagoló munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=K%C3%A4serei&r=10&_r=5456&searchId=254ff601-377d-4cd3-87bf-03efb9f2f283&selected=768304024&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%402&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40DggbX9FOPy4VzaEw98Kld&coe=searchId%40254ff601-377d-4cd3-87bf-03efb9f2f283