2018. augusztus 17., péntek

Üvegházi munka - Uborka betakarítás (Cucumber Cultivation in Greenhouses) – Hollandia – Pijnacker (8,68 € nettó/óra)

A Jahokom B.V. üvegházi munkára, betakarító dolgozókat keres hollandiai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségszedő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális szintű angol vagy német nyelvismeret előny, de nem követelmény

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a zöldségszedő munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Uborka betakarítása, szortírozása, rakodása, rendezése
  • Üvegházban történő munkavégzés

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 8,68 € nettó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 45 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosítva a munkaterület közelében, melynek költsége: 63 €/hét (víz, gáz, villany, internet)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Pijnacker

Az alábbi hollandiai szezonális munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több hollandiai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.