2018. augusztus 15., szerda

Betonmixer sofőr állás – Németország – Drezda (600.000 - 800.000 Ft/hó)

A Dózer-Ép Kft. tapasztalt betonmixer sofőröket keres hosszútávra, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a betonmixer sofőr állás esetében:

  • C-kategóriás jogosítvány a követelmény

A munkáltató által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Minimum féléves munkatapasztalat teherautó vezetésben szükséges

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi sofőri munkánál:

  • Legalább „sofőr”-szintű német nyelvtudás elvárt

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a sofőri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, magabiztos, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Külföldi munkatapasztalat (leginkább építkezéseken) előnyt jelent
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Betonkeverő teherautó vezetése, üzemeltetése; szállítási munkálatok

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi sofőri munkakörben:

  • A munkáltatónál 600.000 - 800.000 Ft/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: 22 nap + 2 szombat/hó

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • Szállás és kéthetente hazajárás
  • Német és magyar bejelentés

A munkavégzés helye:

  • Németország – Drezda

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.