2018. augusztus 9., csütörtök

Üvegházi munka - Gombaszedés (Erntehelfer/in für Edelspeisepilze) – Németország – Helvesiek

A Pilzgarten GmbH betakarító dolgozókat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a mezőgazdasági állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi betakarítási munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás elvárt, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a gombaszedő munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Shiitake és Ördögszekér - laskagomba szedése, szortírozása, lemérése, csomagolása, rendezése
  • Klimatizált üvegházban történő munkavégzés

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkaadó részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A kiutazás feltételeiről, valamint a szállás biztosításával kapcsolatban a cégnél lehet érdeklődni

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Helvesiek

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?