2016. december 2., péntek

Konyhai kisegítő - Mosogató állás (Küchenhilfe / Spüler) – Németország – Isernhagen

A Hotel Hennies konyhai kisegítő - mosogató munkatársat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a konyhai kisegítő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség! De némi konyhai - mosogatói munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi konyhai kisegítő munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a konyhai kisegítő munkakör megszerzéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Szolgálatkészség
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a konyhai munkálatoknál
  • Mosogatás
  • Alapanyagok, előételek előkészítése, adagolása
  • A konyha takarítása, valamint a konyhai berendezések tisztántartása
  • HACCP előírások betartása

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Isernhagen

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Mi a mosogató feladata külföldön?
Hogyan működik a mosogatógép?
Milyen bérezésre lehet számítani?
Hogyan zajlik egy mosogató munkás hétköznapja?
Ha érdekli a válasz, tekintse meg társoldalunk ezzel foglalkozó bejegyzését: Mosogatás külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.