2016. december 15., csütörtök

Gyümölcs-csomagoló munka (Fruit Packers) – Anglia – Canterbury

A Go Resource Group Ltd. gyümölcs-csomagoló munkatársakat keres angliai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gyümölcs-csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi gyümölcs-csomagolási munkánál:

  • Legalább minimális angol nyelvismeret szükséges, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a gyümölcs-csomagoló munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Túlóra, hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különféle gyümölcsök szortírozása, csomagolása, címkézése, rakodása, előkészítése szállításra

A munkaadó által felkínált kereseti lehetőség a gyümölcs-csomagolói munkakörben:

  • A cégnél minimum 7,20 £/óra + pótlék a fizetés

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 48 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Nappali műszak: 07.30 - 20.00
  • Éjszakai műszak: 14.00 - 00.00

A munkavégzés helye:

  • Anglia – Canterbury

Az alábbi angliai állásra való jelentkezés módja:

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?
Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?
Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?
Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?
Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?
Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?
Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?
Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagolás külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több angliai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.