2015. szeptember 27., vasárnap

Gyári munka - Termelési gépkezelő állás (Produktionsmitarbeiter/in - Maschinenführer/in) – Ausztria – Pischelsdorf (12,76 € bruttó/óra)

A Kulmer Holz-Leimbau GesmbH gyári munkára, termelési gépkezelő dolgozókat keres, faipari területre, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen szakképzettség szükséges a termelési gépkezelő állás betöltéséhez Ausztriában?

  • Faipari végzettség (ács, asztalos) követelmény

Kell-e szakmai tapasztalat az alábbi munkakörhöz?

  • Igen! Több éves faipari, fafeldolgozói munkatapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás kell az alábbi gyári munkához Ausztriában?

  • Szakmai szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

Milyen egyéb kvalitással kell rendelkeznem a termelési gépkezelő állás elnyeréséhez?

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Termelési gépek, berendezések beállítása, üzemeltetése
  • Termelési folyamatok ellenőrzése
  • Anyagáramlás nyomon követése

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy termelési gépkezelő?

  • A cégnél minimum 12,76 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Pischelsdorf in der Steiermark

Hogyan lehet jelentkezni erre az ausztriai állásra?

  • Jelentkezés német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal: kalkulation@kulmerbau.at

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Kulmer Holz-Leimbau GesmbH
A-8212 Pischelsdorf, Hart 65.
Iris Feichtinger
Telefon: 0043 31 133 388
Email: kalkulation@kulmerbau.at
Email: buchhaltung@kulmerbau.at

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.