2013. december 16., hétfő

Vendéglátós, akár kevés nyelvtudással is!

HUNGAROJOB-HWBR, Cég, csakis valós állásajánlatokat kínál, kiemelt Németországi partnerekkel és intézményekkel dolgozik együtt. Cégünk nem csak magas erkölcsi normáknak megfelelően végzi a Head Hunter tevékenységét hanem saját nyelviskolát is üzemeltet és ingyenes nyelvtanfolyamokat biztosít szakemberek számára.

Feladatok:
A vendégek kiszolgálása illetve konyhai munka
Diszpozíció, áruátvétel, árumozgatás és az alapanyagok elraktározása.

Az Ön profilja:
Vendéglátós végzettség.
Legalább 1 éves szakmai tapasztalat a vendéglátásban.
Tapasztalat a Catering, Bankett és egyedi gasztronómiában.
Tanulási készség és szervezői tálantum.
Nem okoz problémát a több müszakos és a hétvégeken való munka.

Nyelvtudás:
alapfok.(EUROPASS nyelvi önértékelő alapján)
Német minimum A2

Amit kínálunk :
Tarifa szerinti fizetés
Németországi hivatalos és teljeskörű bejelentés.
Pótlékok az éjszakai és hétvégi valamint ünnepnapokon
Karácsonyi pénz.
Szabadságpénz.
Ha szükséges 640 órás ingyenes német nyelvi kurzus

Szállás:
Megoldott

Kérjük küldje el fényképes német nyelvű önéletrajzát az Email címünkre: jelentkezes@hungarojob.com

Munkavégzés helye:
Németország

Forrás: http://www.profession.hu/hu/allas/vendeglatos-hungarojob-hwbr-566261