2021. december 1., szerda

Raktári munka - Árucsomagoló állás (Kommissionierer/in im Textilbereich) – Németország – Burgwedel

Az ARWA Personaldienstleistungen GmbH válogató - csomagoló dolgozókat keres textilipari területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a válogató - csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló raktári munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi árucsomagolási munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a komissiózó munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Textiláruk ellenőrzése, szelektálása, csomagolása, címkézése, rakodása, rendezése
  • Kézi szkenner használata
  • Segítségnyújtás egyéb raktári munkálatoknál

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Burgwedel

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További csomagoló munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=textil&r=10&_r=3537&pf=position%40Lagerhelfer%2Fin&pf=position%40Kommissionierer%2Fin&searchId=9f189452-7fcd-4a3a-8ee6-254054166b1b&selected=666686795&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%405&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40JTDAyQAYv-sy8TzjmzljT&coe=searchId%409f189452-7fcd-4a3a-8ee6-254054166b1b