2021. december 22., szerda

Palackozó - Csomagoló munka (Verpacker/in Kosmetik-Parfüm) – Németország – Berlin (12,35 € bruttó/óra + pótlék)

A Vbv Consulting GmbH árupalackozó - csomagoló dolgozókat keres kozmetikai ipari területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a palackozó - csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló termelési - raktári munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak!

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi gyári munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák az árucsomagoló munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a parfümök palackozásánál
  • Késztermékek minőségellenőrzése, szelektálása, csomagolása, dobozolása, címkézése, rakodása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi raktári munkakörben:

  • A munkáltatónál 12,35 € bruttó/óra + pótlék a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Berlin

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További csomagoló munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=verpacker&r=10&_r=7379&searchId=528a1346-2f6f-4b81-adac-bd5756513ae6&selected=670515734&coe=source%40searchPage&coe=page%403&coe=pagePosition%408&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%404H0oisYPOYfgzTdFJuOjC&coe=searchId%40528a1346-2f6f-4b81-adac-bd5756513ae6&page=2