2021. július 23., péntek

Gombaszedés és csomagolás (Mushroom Pickers) – Anglia – Little Ouse

A G’s Fresh Ltd. mezőgazdasági munkára, dolgozókat keres angliai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gombaszedő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális angol nyelvismeret elvárt, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Jó szem-kéz koordináció
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Gombafélék betakarítása, válogatása, mérése, tisztítása, csomagolása, rakodása, rendezése
  • Munkaterület tisztántartása

A munkaadó által felkínált munkabér összege az alábbi termelési munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 8,91 £/óra + bónusz a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Anglia – Little Ouse

Az alábbi angliai idénymunkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További gyümölcsszedő és szezonális munkalehetőségek.

Hol találok még több angliai munkát?

Még több friss Nagy-Britanniai munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.totaljobs.com/job/mushroom-picker/g-s-group-job93056625