2021. január 10., vasárnap

Raktári munka - Árucsomagoló állás (Helfer/in Verpackung) – Németország – Bad Schussenried

Német magánvállalkozó árucsomagoló dolgozókat keres hosszútávra, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés az árucsomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi raktári - komissiózó munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi komissiózó munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a válogató-csomagoló munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Széndioxid palackok ellenőrzése, szelektálása, csomagolása, előkészítése szállításra
  • Segítségnyújtás egyéb raktári munkálatoknál

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Bad Schussenried

Az alábbi németországimunkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?

Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?

Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?

Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?

Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?

Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?

Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?

Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagoló munka külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További csomagoló munkalehetőségek.

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=verpackung&loc=&r=&sgid=1xFjR8GlAWYyxUPXUaOfz&searchId=618c4a18-6a03-4f53-848e-b3e3e90acc07&selected=600002971&coe=source%40searchPage&coe=page%402&coe=pagePosition%406&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%401xFjR8GlAWYyxUPXUaOfz&coe=searchId%40618c4a18-6a03-4f53-848e-b3e3e90acc07&page=1