2021. január 30., szombat

Faiskolai munka (Seasonal work at the shrubs nursery) – Hollandia – Boskoop (10,24 € bruttó/óra + pótlék)

A Boomkwekerij Cees Koemans dolgozókat keres faiskolai munkára, hollandiai munkavégzéssel! Kezdés: 2021. március 9. - június 19.

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a faiskolai állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak!

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi faiskolai munkánál:

  • Legalább minimális angol vagy német nyelvismeret elvárt, amely a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a kertészeti munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Cserepes növények gondozása
  • Növények méret szerinti osztályozása, csomagolás, cserepek címkézése
  • Tereprendezés, ültetési munkálatok
  • Szabadban és üvegházban történő munkavégzés
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég részéről felkínált munkabér összege az alábbi faiskolai munkakörben:

  • A munkáltatónál 10,24 € bruttó/óra + pótlék a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 45 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosított a munkaterület közelében, amelynek a költsége: 85 €/hét (víz, gáz, villany, WIFI)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Boskoop

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További fakitermelői munkalehetőségek.

Hol találok még több hollandiai munkát?

Még több hollandiai munkalehetőséget itt talál!

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!

A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.

A friss külföldi híreket, itt találja!

Forrás: https://seasonalwork.nl/en/jobs/entry/4822/