2018. október 6., szombat

Gomba betakarítása (Harvest Worker Mushrooms) – Hollandia – Zijtaart

A Van Asseldonk Mushrooms B.V. mezőgazdasági dolgozókat keres hosszú távú munkára, hollandiai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gombaszedő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális angol / német nyelvismeret ajánlott, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző gombafélék szedése, szelektálása, lemérése, tisztítása, csomagolása, rakodása

A munkaadó által felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkáltatónál 9,20 € bruttó/óra + bónusz a fizetés

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 45 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosítva van a munkaterület közelében, aminek a költsége: 70 €/hét (víz, gáz, villany)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Zijtaart

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több hollandiai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.