2018. október 27., szombat

Fűrészüzemi munka (Verpacker/in - Holz) – Németország – Berlin (1.930 € bruttó/hó)

A perZukunft Arbeitsvermittlung GmbH & Co. KG segéd-dolgozókat keres faipari munkára, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a fűrészüzemi állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi faipari - asztalos munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi faipari segédmunkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret elvárt, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a fűrésztelepi munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fűrész és egyéb famegmunkáló gépek kezelése
  • Adott munkadarabokon dolgozik az utasításoknak megfelelően
  • Segítségnyújtás a javítási - karbantartási munkákban
  • Munkaterület tisztántartása

A munkáltató által felkínált munkabér összege az alábbi árucsomagoló munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 1.930 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Berlin

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.