2017. február 17., péntek

Lakatos-szerelő segédmunka (Schlosserhelfer/in) – Németország – Barnim járás

Az Impuls Personal GmbH 10 fő lakatos segéd munkatársat keres hosszútávra, németországi munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel. Szakképesítés nem szükséges!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a lakatos-segéd állás esetében:

  • Szakképzettség nem követelmény, de minimum 1 éves fémipari - lakatos munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi fémipari munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a lakatos segéd munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Targoncavezetői engedély előny
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fémszerkezetek, előre gyártott szerkezeti elemek, felépítmények összeszerelése
  • Fémmegmunkálás, vágás, fúrás, lyukasztás
  • Karbantartási, javítási munkálatok

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Barnim járás

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.