2017. február 4., szombat

Csomagoló szalagmunka (Packers) – Anglia – Ashby-de-la-Zouch (7,20 - 8,42 £/óra)

Az Impetus Recruitment Ltd. árucsomagoló dolgozókat keres hosszútávra, angliai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi raktári - csomagolói munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi árucsomagolási munkánál:

  • Legalább minimális szintű angol nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a csomagolói munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Jó számolási készség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Éjszakai műszak vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Áruk szortírozása, csomagolása, dobozolása, címkézése, rendezése, előkészítése szállításra

A cég által felkínált kereseti lehetőség az árucsomagolói munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 7,20 - 8,42 £/óra fizetés jár

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 19.00 - 03.00

A munkavégzés helye:

  • Anglia – Ashby-de-la-Zouch

Az alábbi angliai munkára való jelentkezés módja:

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?
Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?
Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?
Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?
Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?
Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?
Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?
Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagolás külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több angliai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.