2016. augusztus 2., kedd

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Németország

A Randstad Hungary Kft. gyári munkára, termelési munkatársakat keres különböző munkahelyekre, németországi munkavégzéssel!

A szállás biztosítva!

Elvárások:

Milyen szakképesítés szükséges a termelési munkatárs betöltéséhez Németországban?

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a gyári - termelési munkatapasztalat előnyt jelent

Milyen nyelvtudás kell a gyári munkához Németországban?

  • Megfelelő szintű német nyelvi ismeret (legkevesebb A1 szint) szükséges

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a gyári állást?

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató a munkavállalóval szemben?

  • Jó felfogóképesség és terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Termelési kisegítő tevékenységek (betanítás)
  • Gépek kezelése
  • Anyagellátás, anyagok kármentesítése
  • Csomagolási munkálatok

Milyen fizetésre számíthat külföldön, Németországban egy gyári dolgozó?

  • A munkáltatónál 1.300 € bruttó/hó + műszakpótlék a kereseti lehetőség

Hogyan alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

  • B-kat. jogosítvány, saját autó a munkába járáshoz

Mit kínál a cég a munkavállalóknak?

  • Szolgálati lakás biztosított
  • Ingyenes munkaruha juttatás
  • Ingyenes online német nyelvtanfolyam
  • Szabadság- karácsonyi pénzjuttatás
  • 25 % éjjeli, 50 % vasárnapi, és 100 % ünnepnap pótlék
  • Támogatás az egészségügyi biztosítónál, banknál, adóhatóságnál

Hol történik a munkavégzés?

  • Németország

Hogyan lehet jelentkezni az alábbi németországi munkára?

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.