2015. március 3., kedd

Mosogató állás (Spüler) – Németország – Binz (Minimális elvárások!)

A Hotel Vier Jahreszeiten Binz GmbH mosogató munkatársat keres németországi munkára!

Elvárások:

Kell-e a mosogató munkához szakképesítés Németországban?

• Nem szükséges! Elegendő a konyhai-mosogatói munkatapasztalat

Milyen nyelvtudás szükséges a mosogató állás betöltéséhez Németországban?

• Alap szintű német nyelvtudás ajánlott, mely legalább az alap munkautasításokra kiterjed

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a mosogató munkát?

• Megbízható, szorgalmas, motivált, rugalmas, terhelhető

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató a munkavállalóval szemben?

• Ápolt megjelenés. jó modor
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Gépi és kézi mosogatás
• Konyha tisztántartása
• Egyéb adódó feladatok

Hol történik a munkavégzés?

• Németország – Binz

Hogyan lehet jelentkezni erre a külföldi állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: bewerbung@vier-jahreszeiten.de

Mi a munkáltató elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Hotel Vier Jahreszeiten Binz GmbH
Personalabteilung
Zeppelinstraße 8, 18609 Ostseebad Binz, Deutschland
Herr Gunter Preussker
Email: bewerbung@vier-jahreszeiten.de
www.vier-jahreszeiten.de/binz

Összegzés és vélemény a németországi mosogató munkáról:

A gyári munkák mellett a mosogató munkakör is igen népszerű azok között, akik külföldön szeretnének dolgozni. Ennek egyszerű a magyarázata. Nagyon alacsonyak az elvárások, és nem szükséges hozzá semmilyen szakképesítés. De nézzük a részleteket:
Mint, ahogy azt már említettem, nem szükséges a munka betöltéséhez szakmai képesítés, elegendő a szakmai tapasztalat. Nyelvtudás tekintetében sem túl magas a léc, már-már súrolja a mosogató munka nyelvtudás nélkül kategóriáját, mivel alap szintű nyelvtudást kérnek. A munkafolyamat nem túl bonyolult, közepesen megterhelő. Aki dolgozott már konyhán, vagy vendéglátásban, számukra nem lesz túl bonyolult a feladat. Ha felkeltette érdeklődését ez a külföldi munka, vegye fel a kapcsolatot a munkáltatóval, kérjen bővebb felvilágosítást erről a külföldi munkáról, majd jelentkezzen az állásra. Sok sikert Mindenkinek!

Mi a mosogató feladata külföldön?
Hogyan működik a mosogatógép?
Milyen bérezésre lehet számítani?
Hogyan zajlik egy mosogató munkás hétköznapja?
Ha érdekli a válasz, tekintse meg társoldalunk ezzel foglalkozó bejegyzését: Egy mosogató munkanapja külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.