2022. december 10., szombat

Faipari munka - Termelési munkatárs állás (Lagerarbeiter/innen) – Németország – Heilbronn

A Paletten Schneider GmbH gyári munkára, termelési dolgozókat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munka esetében:

  • Szakképzettség nem követelmény, de némi hasonló faipari munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi gyártási munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a faipari munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Alkalmanként hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Raklapgyártási - összeszerelési és javítási munkálatok
  • Segítségnyújtás egyéb raktári munkáknál

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 20 - 30 óra/hét (Részmunkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Heilbronn

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További termelési - gyári munkalehetőségek itt!

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=0&pk=5024158_1_dd5d3262-949d-4e83-87bc-3049f20&x_string=2022-11-14T13:33:55