2021. április 23., péntek

Szezonális munka - Saláta betakarítása (Pickers - Field Workers) – Anglia – Gloucester

A Gap Personnel Ltd idénymunkára, mezőgazdasági dolgozókat keres angliai munkavégzéssel! Kezdés: 2021. május - október!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségbetakarító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális angol nyelvismeret elvárt, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző salátafélék betakarítása, válogatása, tisztítása, rakodása, rendezése
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi zöldségbetakarító munkakörben:

  • A munkáltatónál 8,72 £/óra + bónusz a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Anglia – Gloucester

Az alábbi angliai munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További mezőgazdasági munkalehetőségek.

Hol találok még több angliai munkát?

Még több friss Nagy-Britanniai munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.totaljobs.com/job/picker/gap-personnel-gloucester-job92120038?r=1-Results