2021. február 8., hétfő

Szezonális munka - Zöldség betakarítás (Harvesting Vegetables) – Hollandia – Groeningen (10,24 € bruttó/óra + bónusz)

A Watertuin De cég idénymunkára, 12 fő betakarító munkatársat keres hollandiai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (12 fő) szakképesítés nélküli munkaerő felvétel! Kezdés: 2021. április - december

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségbetakarító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági - betakarítási munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális angol nyelvismeret elvárt, amely a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Spárga, cukkini, sárgarépa, karalábé, póréhagyma és tök betakarítása, szortírozása, csomagolása, zsákolása, rakodása, rendezése
  • Egyéb adódó tevekénységek (ültetés, gyomlálás, öntözés)
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkáltatónál 10,24 € bruttó/óra + bónusz a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 48 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosított a munkaterület közelében, melynek költsége: 56 €/hét (víz, gáz, villany, WIFI)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Groeningen

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További mezőgazdasági munkalehetőségek.

Hol találok még több hollandiai munkát?

Még több hollandiai munkalehetőséget itt talál!

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!

A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.

A friss külföldi híreket, itt találja!

Forrás: https://seasonalwork.nl/en/jobs/entry/6531/