2019. november 12., kedd

Baromfitelepi munka (Jelentkezés magyar nyelven!) – Dánia – Ringsted

Az AndreasAgro Skandináv Munkaerőpiaci Zrt. baromfitelepi munkára dolgozókat keres hosszútávra, dániai munkavégzéssel!

Figyelem! Magyar nyelvű jelentkezés! A szállás és étkezés ingyenesen biztosítva!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a baromfi-farmi állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi baromfitelepi munkánál:

  • Legalább minimális angol nyelvtudás elvárt, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a farm állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, kitartó, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Tyúkok ellátása, etetése; ólak tisztántartása
  • Tojások begyűjtése, osztályozása, dobozolása, rendezése
  • Segítségnyújtás a farmon végzendő kisebb karbantartási munkákban

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi farm munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 7,00 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Dánia – Ringsted

Az alábbi dániai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több dániai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.