2019. október 16., szerda

Sertés farmi munka (Working at Pigs Farm) – Hollandia – Witharen (9,78 - 12,50 € bruttó/óra)

A Van der Pasch cég munkatársakat keres sertés-farmra hosszútávra, hollandiai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a farm-dolgozó állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi sertéstelepi munkánál:

  • Legalább alapszintű angol vagy német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a farm munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Állatbarát
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra és hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Felnőtt sertések és malacok ellátása, gondozása
  • Segítségnyújtás a malacok születésénél
  • Malacok vakcinázása
  • Kisebb javítási - karbantartási munkálatok
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi sertés-telepi munkakörben:

  • A munkáltatónál 9,78 - 12,50 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosított a farm területén (lakókocsiban)

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 45 - 55 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Witharen

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több hollandiai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.