2019. július 3., szerda

Alkatrész leszedő munka – Németország – Bopfingen (12,00 € bruttó/óra + pótlékok)

A Randstad Deutschland GmbH & Co. KG alkatrész leszedő munkatársakat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gyári állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Diákok is jelentkezhetnek!

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi gyártási munkánál:

  • Legalább haladó beszédképes (B1*) német nyelvtudás szükséges (Német teszt van)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Autó alkatrészek forrasztógépbe helyezése, majd kivétele
  • Alkatrészek minőségellenőrzése a munkaköri leírás alapján
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség az alábbi termelési munkakörben:

  • Kezdő fizetés: 12,00 € bruttó/óra + utazási támogatás + műszakpótlék
  • Túlóradíj és éjszakai pótlék +25 %

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Három műszakos munkarend: 06.00 - 14.00 / 14.30 - 22.30 / 22.30 - 06.30

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkaadó részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • Szálláslehetőség autó nélkül havi 350 € / ágy kétfős szobákban
  • Szálláslehetőség autóval havi 300 € / ágy kétfős szobákban
  • Munkaruházat
  • Teljes munkaidős, németországi bejelentett munka, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • Ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás, ill. segítségadó kategóriaváltáshoz valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

A munkavégzés helye:

  • Németország – Bopfingen

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.