2018. szeptember 18., kedd

Üvegházi munka - Eperszedés (Picking Strawberries in the Greenhouse) – Hollandia – Altforst (9,69 € bruttó/óra)

A Van den Brand Beheer B.V. üvegházi munkára, 10 fő gyümölcsszedő dolgozót keres hollandiai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) szakképesítés nélküli munkaerő felvétel. Párok és nagyobb csoportok számára is ideális lehetőség! 2018. december 20-ig!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gyümölcsszedő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyümölcsszedési munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális szintű angol vagy német nyelvismeret előny, de nem követelmény

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a gyümölcsszedő munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Gyors munkatempó
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Eper betakarítása, szortírozása, rakodása, rendezése
  • Üvegházban történő munkavégzés

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 9,69 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 45 óra/hét (Heti 6 munkanap)

A munkaadó részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosítva a munkaterület közelében, aminek a költsége: 70 €/hét (víz, gáz, villany)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Altforst

Az alábbi hollandiai szezonális munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több hollandiai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.