2018. július 27., péntek

Szezonális munka - Homoktövis betakarítása (Helfer/in - Landwirtschaft) – Németország – Ludwigslust

A Sanddorn Storchennest GmbH idénymunkára, 20 fő betakarító munkást keres németországi munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (20 fő) munkaerő felvétel! Kezdés: 2018. augusztus 20. - októberig!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gyümölcsszedő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi betakarítási munkánál:

  • Legalább minimális német nyelvismeret ajánlott, de nem követelmény

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Homoktövis betakarítása, szortírozása, rakodása, rendezése
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően

A homoktövis hatásai:

  • Elsősorban immunerősítő és sejtépítő C-vitamin forrása miatt, (10-szer több van benne, mint a paprika, paradicsom, eper, kiviben), de emellett B1-, B2- és E-vitamint is tartalmaz
  • Elősegíti a sebek gyógyulását; Nagyszerű fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő
  • Javítja a szívműködést; gátolja bizonyos tumorok növekedését, gyógyítja a gyomor- és nyombélfekélyt is
  • Gyógyítja az égési és fagyási sebeket, bőrfertőzéseket, a fogínygyulladást, gátolja a kezdődő hajhullást

A homoktövis alkalmazása:

  • Terméseit és a belőlük előállított készítményeket az élelmiszeriparban, a kozmetikai termékek gyártása terén és a gyógyászatban használják fel.
  • Élelmiszeripari termékek: rostos ivólevek, dzsemek, lekvár, szörpök, kompótok

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Ludwigslust

Az alábbi németországi idénymunkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.