2017. november 19., vasárnap

Nemzetközi Gépkocsivezető állás – EU területe

Az Argoszolg Transport Kft. teherautó sofőröket keres 7,5 tonnás autóra, uniós munkavégzéssel!

Elsősorban Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékből várják a jelentkezőket!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a kamionsofőr állás esetében:

  • C-kat. jogosítvány követelmény

A munkáltató által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább féléves nemzetközi fuvarozási tapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi teherautó sofőri munkánál:

  • Nem kötelező, de az angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a kamionsofőri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Büntetlen előélet
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • GKI igazolvány
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fuvarozási - szállítmányozási munkák az Európai Unió területén

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkaadó részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • Napidíjas bérezés, pontos időbeni fizetés
  • Saját autó (minden sofőr ugyanazon a gépkocsin ül)
  • Rendszeresen szervizelt, nemzetközi felszereltségű járművek (IVECO Eurocargo)
  • Útdíj-fizető Boxok szinte az összes országban (ahol lehetséges), 4 féle üzemanyagkártya

A munkavégzés helye:

  • Magyarország - Európai Unió

Az alábbi külföldi munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.