2017. június 5., hétfő

Virág betakarítás (Harvesting Flowers) – Hollandia – Nederhemert (9,43 € bruttó/óra)

Az R. van de Werken cég betakarítási munkára, mezőgazdasági dolgozókat keres hollandiai munkavégzéssel!

2017. június közepétől - októberig! Szakképesítés nem szükséges!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a mezőgazdasági állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi mezőgazdasági - kertészeti munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi mezőgazdasági munkánál:

  • Legalább minimális szintű német vagy angol nyelvismeret szükséges

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a virág betakarítási munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra, hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Sóvirág, napraforgó, krizantémok leszedése, betakarítása, szortírozása, rendezése, gyomlálás
  • Szabadban történő munkavégzés időjárástól függően

A cég által felkínált munkabér összege a virág betakarítási munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 9,43 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 - 50 óra/hét (Heti 6 nap)

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A munkaadó biztosítja a szállást a munkaterület közelében, amelynek költsége: 50 €/hét (víz, gáz, villany)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Nederhemert

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több hollandiai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.