2017. április 5., szerda

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Helfer/in) – Németország – Freising

A Müller Apparatebau GmbH gyári munkára, termelési munkatársat keres fémipari területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyári - termelési munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi gyári munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret elvárt, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a mosógépgyártási munkákban
  • Mosógépdob behelyezése a készülékekbe
  • Mosógépek tesztelése

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 25 óra/hét (Részmunkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Freising

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.