2014. október 30., csütörtök

Stewardess állás – Közel-Keleti országok (1.300-1.600 € bruttó/hó)

A MECCTI cég stewardess munkatársakat keres Közel-keleti légitársaságokhoz!

Elvárások:

Legalább 21 éves életkor
Érettségi bizonyítvány
Ápolt, nőies megjelenés
Kiváló angol nyelvtudás (minimum középhaladó szint) írásban és szóban egyaránt
Egyéb idegen nyelv ismerete előny
Tapasztalat az idegenforgalom, turizmus területén előnyt jelent, de nem feltétel
A pozíció pályakezdők, friss diplomások által is betölthető
Megbízható, motivált, rugalmas, terhelhető
Nem látható tetoválás, testékszer
Fiatalos személyiség, pozitív kisugárzással
Úszni tudás
Jó egészségi állapot
Magasság és testsúly a BMI indexnek megfelelő, normál arányban

Feladatok:

Utasok üdvözlése
Segítségnyújtás a helyek megtalálásában, elfoglalásában
Átveszi és ellenőrzi a gép biztonsági berendezéseit, meggyőződik a gép tisztaságáról
Felszállás előtt biztonsági bemutatót tart
Ellenőrzi a biztonsági övek becsatolását, mobiltelefonok kikapcsolását, ülések, asztalok illetve a csomagok szabályszerű elhelyezését
Fedélzet előkészítése az ételek italok felszolgálásához
Üdítők, ételek felszolgálása
Utasok ellátása újságokkal, frissítőkkel
Felkészíti az utasokat a kényszerleszállásra, vezényli a személyzetet

Az állás előnyei:

Magyarországi, budapesti válogatás cégünk és a légitársaság menedzsereivel
(A feltételeknek megfelelő jelölteket 2-3 héttel a válogatás előtt értesítjük a részletekről: dátum, időpont, helyszín)
Jó kereseti lehetőség, fizetésemelés a sikeres próbaidő elteltével
Elegáns, nemzetközi munkakörnyezet
Biztosított képzési tanfolyam, vízum, repülőjegy, szállás, kellemes-igényes apartmanokban, orvosi ellátás, egyenruha, egy kötetlen dátumú repülőjegy a származási országba
Előrelépési lehetőségek
Idegen nyelv aktív használata
A fizetés nagy része megtakarítható

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és teljes alakos fotóval üzleties megjelenésben az alábbi e-mail címen: mecctihungary@gmail.com

Kapcsolattartó: Szabó Evelin