2014. április 22., kedd

Gyermekfelügyelő / házvezetőnő – Törökország – Bursa

Egy törökországi két gyerekes magyar család gyermekfelügyelő/házvezetőnőt keres!

Munkakezdés: 2014. május

Elvárások:

Gyermekgondozási tapasztalat (pl. dajka munkakör) előny
Háztartásvezetési tapasztalat
Idegen nyelvtudás előny
Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
Lelkiismeretes, barátságos, türelmes
Ápolt megjelenés, nem dohányzó
Önálló munkavégzés
B-kat. jogosítvány előny

Feladatok:

Közreműködik a gyermekek egész napi gondozásában, a családi környezet rendjének, tisztaságának megteremtésében.
Biztosítja a család életéhez és a pedagógiai munkához szükséges higiénés feltételeket.
Háztartási munkák ellátása (főzés, takarítás, mosás stb.)
Elkísérni a családot az utazásaikra.

Szállás, teljes ellátás biztosítva!

Jelentkezés önéletrajzzal: azimecanbulat@gmail.com

Forrás (a hírdető küldte nekünk, illetve itt is megtalálható): http://olx.hu/hirdetes/majustol-dadust-segitot-keresunk-a-marvany-tenger-partjan-babysitter-ID1mgkd.html