2015. január 23., péntek

Gyári munka – Termelési munkatárs állás (Produktionsmitarbeiter) – Ausztria – Burgenland – Felsőőr (8,95 € bruttó/óra + pótlék)

A Flextime GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres élelmiszeripari területre Burgenland tartományba!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a gyári munkához Burgenlandban?

• Szakképzettség nem kötelező, de gyári, termelési munkatapasztalat előnyt jelent

Milyen nyelvtudás kell a termelési munkatárs állás betöltéséhez Burgenlandban?

• Megfelelő német nyelvtudás elvárt, amely legalább a munkautasítások megértéséhez elegendő. Néhány speciális szóismeret a csomagoló és válogató munkaterületről.

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató?

• Megbízható, elkötelezett, motivált, rugalmas
• Váltott műszak vállalása (3 műszak)
• Csapatjátékos

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Termelési munka
• Válogatási, csomagolási munka

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy gyári dolgozó?

• A cégnél minimum 8,95 € bruttó/óra + pótlék munkabér jár

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány előny

Hogyan alakul a munkaidő a cégnél?

• Munkaidő: kb. 30 óra/hét

Hol történik a munkavégzés?

• Ausztria – Burgenland – Felsőőr

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: karin.jelinek@flextime.at

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez fordulhatok a kérdéseimmel?

Flextime GmbH
Flextime Servicecenter Gleisdorf
Ludersdorf 201.
8200 Gleisdorf
z.Hd. Karin Jelinek
Telefon: +43 (0) 5 7273
Email: karin.jelinek@flextime.at

Összegzés és vélemény a burgenlandi gyári munkáról:

A gyári munka manapság 2015-ben igazán népszerű a magyar munkavállalók körében, mivel Ausztria, illetve Burgenland tartománya közel van. Nem megterhelő kiutazni Burgenlandba, illetve ott nem nehéz szállást sem találni. A cég bérezése korrekt az elvégzett munkával arányos.  A munkáltató külön szakképesítést nem vár el, ami a munkavállalást egész nagy réteg számára elérhetővé teszi. Minimális nyelvtudást várnak el, amit 1-2 hónap alatt autodidakta módon is el lehet sajátítani. Néhány szakmai szóismeretre lesz csak szükség, ami szintén hamar megtanulható. A munkaidő sem megterhelő, mellette még másodállást is lehet vállalni, vagy aki nem rendelkezik Burgenlandi szállással, még Magyarországra is képes ingázni. A német nyelvű önéletrajzot, érdemes, alaposan megszerkeszteni, mert ez az első szűrője az állás elnyerésének. Tájékozódjon a munkáról és gyűjtsön minél több információt! Sok szerencsét, jó munkavégzést!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: Gyári munkák és információk 2015

Hol találok még több hasonló jellegű külföldi munkát?

Hol találok még több burgenlandi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Értesüljön az elsők között!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból. Ízelítőül: