2024. március 31., vasárnap

Játékgyári munka - Raktári komissiózó állás (Kommissionierer/in Spielwaren) – Németország – Krefeld (13,50 € bruttó/óra)

A PersonalKonzept MEURER GmbH válogató - csomagoló dolgozókat keres játékipari területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a komissiózó állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak!

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi játékipari munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a raktári munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző játékok ellenőrzése, komissiózása, csomagolása, dobozolása, címkézése, rakodása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató részéről felkínált munkabér összege az alábbi termelési munkakörben:

  • A cégnél minimum 13,50 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Krefeld

Az alábbi németországi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További termelési - gyári munkalehetőségek itt!

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=spielwaren&r=10&_r=7325&pf=position%40Kommissionierer%2Fin&pf=position%40Lagerhelfer%2Fin&searchId=0b22fde5-5705-47b6-ad4d-398284c09fea&selected=852894662&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%406&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40e3LXeWDwuKHcdnLvU999S&coe=searchId%400b22fde5-5705-47b6-ad4d-398284c09fea