2016. november 6., vasárnap

Üvegházi munka - Virág betakarítás (Allround medewerker kas Hortensia) – Hollandia – Sprang Capelle (9,72 € bruttó/óra)

A Gommers Hortensia B.V. betakarítási munkára, mezőgazdasági dolgozókat keres egész évben, hollandiai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a mezőgazdasági állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a mezőgazdasági, üvegházi munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi mezőgazdasági munkánál:

  • Legalább minimális szintű német vagy angol nyelvismeret ajánlott

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák az üvegházi álláskör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra, hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Hortenziák leszedése, betakarítása, szortírozása, rendezése
  • Ültetési, gondozási munkák üvegházi környezetben

A cég által felkínált kereseti lehetőség az üvegházi munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 9,72 € bruttó/óra a fizetés

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 50 óra/hét (Heti 6 nap)
  • Hétfő-szombat: 06.00 - 17.00

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A munkaadó biztosítja a szállást a munkaterület közelében, melynek költsége kb. 75 €/hét (víz, gáz, villany)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Sprang Capelle

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több hollandiai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse  feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.