2015. december 15., kedd

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshilfskraft) – Ausztria – Burgenland – Nagymarton (11,25 € bruttó/óra)

A Völker Personalbereitstellung GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres Burgenland tartományba!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a termelési munkatárs állás betöltéséhez Burgenlandban?

  • Műszaki képzettség szükséges, illetve gyári - termelési munkatapasztalat is elvárt

Milyen nyelvtudás kell az alábbi gyári munkához Burgenlandban?

  • Alap német nyelvtudás ajánlott, amely legalább minimális szinten kommunikációképes

Milyen egyéb kvalitással kell rendelkeznem a gyári munka elnyeréséhez?

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

  • Targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Termelési gépek, berendezések üzemeltetése
  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Minőségellenőrzés

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy gyári dolgozó?

  • A cégnél minimum 11,25 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

Hogy alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Burgenland – Nagymarton

Hogyan lehet jelentkezni erre a burgenlandi állásra?

  • Jelentkezés német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal: office.wrneustadt@vm-personal.at

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Völker Personalbereitstellung GmbH
Zehnergasse 20 / Top 4
2700 Wiener Neustadt
Frau Ricarda Leser
Telefon: 02622 / 881 59
Fax: 02622 88159 - 20
Email: ricarda.leser@vm-personal.at

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több burgenlandi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.